Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM

Najwyższy budynek mieszkalny w Polsce - 212 metrów wysokości

Wyjątkowy / Bezkonkurencyjny / Ponadczasowy / Zapewniający bezpieczeństwo kapitału

Sky Tower został stworzony, by zachwycać i zapewniać mieszkańcom możliwie najwyższy komfort. Jest pionierem, który odważnie wytycza nowy kierunek. Nowoczesny, doskonale wyposażony jest symbolem nowego, dynamicznego Wrocławia - miasta, które odgrywa coraz większą rolę w Europie.

Z okien jego apartamentów rozpościera się wspaniały widok na tętniącą życiem aglomerację. Znakomite połozenie sprawia, że dla wybranych już stał się domem, a dla wielu - punktem orientacyjnum i miejscem spotkań.

212
metrów wysokości
231
apartamentów
227
metraż największego apartamentu
38
wind
  • Budynek
  • Apartamenty
  • Widoki

Zamieszkaj pomiędzy chmurami w Sky Tower

Sky Tower wzniesiony w samym centrum Wrocławia, stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnych mieszkańców miast, lubiących cieszyć się jego urokami. O wysoki standard apartamentów zadbali cenieni architekci wnętrz, łącząc wysmakowany design, komfort, funkcjonalność i ergonomię w każdym z pomieszczeń.

Wybrane apartamenty wyposażone zostały także w przestronne tarasy, które dają dodatkową możliwość cieszenia się otwartą przestrzenią. Tę przestrzeń można dowolnie kształtować, łącząc ze sobą poszczególne apartamenty.

Zapierające dech w piersiach widoki: wschody i zachody słońca wraz z tętniącym życiem miastem podziwiać można w każdym apartamencie przez przeszklone ściany, które w wysokich partiach Sky Tower niemal sąsiadują z zawieszonymi na niebie chmurami.

Wybierz swój apartament umów spotkanie