Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM

VILLA ROMA - LUSKUSOWA WILLA NA MOKOTOWIE

VILLA ROMA - LUSKUSOWA WILLA NA MOKOTOWIE
  • wyjątkowa lokalizacja - Mokotów - Inspektowa
  • Wykończony w najwyższym standardzie
  • Powierzchnia całkowita: 500m2
  • Ilość pokoi: 7
  • Cena: 11 900 000 zł

PONADCZASOWA ARCHITEKTURA

Villa Roma to ekskluzywna nieruchomość położona w sercu warszawskiego Mokotowa.

Willa miejska swoją nazwę zawdzięcza inspiracjom czerpanym z wybitnej rzymskiej architektury. Ta budowla, dopracowana w najdrobniejszym detalu, zachwyca pod każdym względem. Wystarczy jeden rzut oka na elewację tej budzącej podziw rezydencji, aby wyraźnie wyczuć rzymskiego ducha wypełniającego każdy element budynków.

 

LUKSUS I ELEGANCJA

Villa Roma to projekt który ma zaspokoić potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających koneserów nieruchomości. Ta ekskluzywna rezydencja została stworzona w oparciu o historyczne wzorce rzymskiej architektury willowej – Villa Urbana- a jej wnętrza wykończono z lekkim akcentem modernizmu.

To połączenie stylów architektonicznych nadaje całemu projektowi wyjątkowości i czyni to miejsce idealnym dla osób ceniących szlachetne, gustowne, a zarazem intrygujące zestawienia.

LOKALIZACJA

Dom położony jest na niewielkim osiedlu pod Skocznią otoczonym zielenią z każdej strony. Okolica willowa, kameralna i bezpieczna z niską zabudową z dala od zgiełku Śródmieścia, a jednocześnie bliskość ulicy Puławskiej i Sobieskiego zapewniają doskonałą komunikację z centrum.  

STANDARD WYKOŃCZENIA

Rezydencja jest w pełni wykończona  i wyposażona. Zastosowano tu najwyższej jakości materiały – kamień, kryształ, spieki kwarcowe i drewno.  Wszystko tworzy niezwykle elegancką i komfortową, gotową do zamieszkania  przestrzeń.  

Powierzchnia całkowita: 500m2

Liczba pokoi 7

willa roma

Napisz do nas