Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM

Dla państwa wygody wszystkie apartamenty wyposażyliśmy w tzw. inteligentny system zarządzania apartamentem (home management system).

HMS
  • Sterowanie klimatyzacją i wentylacją
  • Sterowanie temperaturą
  • Zamykanie / otwieranie okna
  • wybór muzyki i filmów
  • zasłanianie/odsłanianie żaluzji czy zasłon

Możliwość zarządzania apartamentem przy użyciu urządzeń przenośnych takich jak smartphone czy tablet pozwoli Państwu, nie ruszając się z wygodnego fotela czy łóżka sterować oświetleniem, temperaturą, otworzyć i zamknąć okno, zasłonić zasłony czy żaluzje. Z jednego miejsca możecie Państwo w każdej chwili włączyć muzykę ulubionego artysty lub obejrzeć wybrany film.

System zarządzania apartamentem pozwoli Państwu w łatwy sposób regulować temperaturę w apartamencie, dając Państwu wybór ustawienia innej temperatury w każdym z pomieszczeń.

Dodatkową zaletą systemu HMS jest możliwość indywidualnego ustawienia trybów takich jak przykładowo: film, praca, podróż, kolacja. Wybrany tryb dostosuje natężenie światła, głośność muzyki czy temperaturę w apartamencie zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dzięki możliwością oferowanym przez zastosowaną przez nas technologię w przypadku zmiany pogody okno zostanie zamknięte automatycznie chroniąc apartament przed zniszczeniem.

Poznaj funkcje HMS

Panoramiczne okna

Zamykanie i otwieranie okna następuję automatycznie na twoje życzenie. W momencie zmiany warunków atmosferycznych na niekorzystne inteligentny system szczelnie zamknie okna.

sterowanie oświetleniem

Funkcja „dom & po za domem” pozwala jednym dotknięciem włączyć i wyłączyć oświetlenie w całym mieszkaniu. Szerokie możliwości modułów ściemniających pozwalają na idealnie dostosowanie natężenia światła do odpowiedniej sytuacji, dzięki funkcją

Szybki internet światłowodowy

Szybki światłowodowy internet w twoim domu zapewnia najwyższy komfort korzystania z internetu do celów prywatnych, jak i zawodowych

Wideodomofon

Każdy apartament jest wyposażony w wideodomofon

Zasłony - żaluzje

Steruj zasłonami lub żaluzjami bez konieczności podchodzenia do nich

system przeciwpożarowy

Bezpieczeństwo twojego apartamentu zapewnia zawansowany system przeciwpożarowy w momencie wykrycia zagrożenia sam wezwie straż pożarną podczas twojej nieobecności

Regulacja temperatury

Wybierz komfortową dla ciebie temperaturę, a system dostosuję temperaturę do twoich oczekiwań. Masz możliwość ustawienia różnej temperatury w każdym z pomieszczeń osobno.

System audio-video

Możliwości systemu HMS pozwalają na stworzenie centralnej biblioteki ulubionych płyt i filmów, a zintegrowany system nagłośnienia pozwala na zarządzanie muzyką z różnych urządzeń ( Hi-Fi, smarthone, tablet ) w kilku pomieszczeniach. W każdym pokoju d

Programowalne scenariusze

Automatycznie dostosuj natężenie światła czy głośność muzyki do wybranej pory dnia

Napisz do nas