Powierzchnie biurowe w Sky Tower
Powierzchnie biurowe w Sky Tower
od 6000,00 zł /miesiąc + opłaty

Powierzchnie biurowe w Sky Tower

Informacje podstawowe
Max. ilość os. 2-8 Ilośc pokoi 2-3 Powierzchnia 50-100m2 Piętro 12-31 Wyjątkowe udogodnienia Całodobowy monitoring i ochrona obiektu, usługi sprzątania biura, klimatyzacja i ogrzewanie

Sky Tower jest miejscem, w którym biznes i handel łączą się z codziennym życiem na najwyższym poziomie. Podkreśl pozycję swojej firmy wynajmując powierzchnię biurową w najwyższym budynku mieszkalno-biurowym w Polsce. Sky Tower to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu na każdym poziomie.

Do dyspozycji oddajemy kilkanaście apartamentów o powierzchni od 50 do 100 m2, dostosowanych na potrzeby prowadzenia działalności gospodarczej. W ofercie wynajmu długoterminowego znajdują się biura o różnym układzie funkcjonalnym, w tym apartamenty z otwartą przestrzenią, czy też podzielone na kilka mniejszych pomieszczeń. W apartamentach znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne i prywatne łazienki.

Pozostałe apartamenty

Dopasuj apartament w ofercie wynajmu długoterminowego do swoich potrzeb

Zapytaj o apartament

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

*pola obowiązkowe

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij