cms.banner_img

HMS

Przyjazd 17 maj '2021
Wyjazd 18 maj '2021
wieża w tle

Inteligentny system zarządzania apartamentem

Możliwość zarządzania apartamentem przy użyciu urządzeń przenośnych takich jak smartphone czy tablet pozwoli Państwu, nie ruszając się z wygodnego fotela czy łóżka sterować oświetleniem, temperaturą, otworzyć i zamknąć okno, zasłonić zasłony czy żaluzje.

Z jednego miejsca możecie Państwo w każdej chwili włączyć muzykę ulubionego artysty lub obejrzeć wybrany film.

Zdjęcie miasta
System zarządzania apartamentem
System zarządzania apartamentem

System zarządzania apartamentem pozwoli Państwu w łatwy sposób regulować temperaturę w apartamencie, dając Państwu wybór ustawienia innej temperatury w każdym z pomieszczeń.

Dodatkową zaletą systemu HMS jest możliwość indywidualnego ustawienia trybów takich jak przykładowo: film, praca, podróż, kolacja. Wybrany tryb dostosuje natężenie światła, głośność muzyki czy temperaturę w apartamencie zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Dzięki możliwością oferowanym przez zastosowaną przez nas technologię w przypadku zmiany pogody okno zostanie zamknięte automatycznie chroniąc apartament przed zniszczeniem.

Opinie

Dobra lokalizacja, blisko przystanek tramwajowy, 15 minut spacerkiem do Starówki. Przepiękny widok z 41 piętra na miasto zarówno z salonu jak i sypialni. Przestronny i czysty apartament. Bardzo komfortowy. Dobrze wyposażony. Polecam serdecznie.

Polecam wysokie pokoje na 46 piętrze. Widok z okien jest niesamowity, poranek nawet zamglony wygląda świetnie. Jest to naprawdę motywujące rozpoczęcie dnia. Apartamenty świetnie wyposażone, jest ekspres kapsułkowy do kawy i pełne kuchenne wyposażenie. Całość w eleganckim stylu.

Cudowne apartamenty, z niesamowitym widokiem. Wschód słońca obłędny. Byliśmy w apartamencie 9 na 46 pietrze. Fajnie wykończony, wygodny, przestrzenny i czysty. Obsługa miła. Parking z dużą ilością miejsc. Polecamy!

Poznaj funkcje HMS

PANORAMICZNE OKNA - Zamykanie i otwieranie okna następuję automatycznie na twoje życzenie. W momencie zmiany warunków atmosferycznych na niekorzystne inteligentny system szczelnie zamknie okna.

STEROWANIE OŚWIETLENIEM - Funkcja „dom & po za domem” pozwala jednym dotknięciem włączyć i wyłączyć oświetlenie w całym mieszkaniu. Szerokie możliwości modułów ściemniających pozwalają na idealnie dostosowanie natężenia światła do odpowiedniej sytuacji, dzięki funkcją

PROGRAMOWALNE SCENARIUSZE - Automatycznie dostosuj natężenie światła czy głośność muzyki do wybranej pory dnia

ZASŁONY - ŻALUZJE - Steruj zasłonami lub żaluzjami bez konieczności podchodzenia do nich

WIDEODOMOFON - Każdy apartament jest wyposażony w wideodomofon

SYSTEM PRZECIWPOŻAROWY - Bezpieczeństwo twojego apartamentu zapewnia zawansowany system przeciwpożarowy w momencie wykrycia zagrożenia sam wezwie straż pożarną podczas twojej nieobecności

REGULACJA TEMPERATURY - Wybierz komfortową dla ciebie temperaturę, a system dostosuję temperaturę do twoich oczekiwań. Masz możliwość ustawienia różnej temperatury w każdym z pomieszczeń osobno.

SYSTEM AUDIO-VIDEO - Możliwości systemu HMS pozwalają na stworzenie centralnej biblioteki ulubionych płyt i filmów, a zintegrowany system nagłośnienia pozwala na zarządzanie muzyką z różnych urządzeń ( Hi-Fi, smarthone, tablet ) w kilku pomieszczeniach. W każdym pokoju d

SZYBKI INTERNET ŚWIATŁOWODOWY - Szybki światłowodowy internet w twoim domu zapewnia najwyższy komfort korzystania z internetu do celów prywatnych, jak i zawodowych

Obserwuj nas na Instagramie

Napisz do nas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

* Pola wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij